sex

Seks Barwice zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

Zachodniopomorskie

1. Przeciętna osoba uprawiając seks przez 30 minut, spali 200 kcal. Nie niszcz się, jeśli uważasz, że tyle nie wytrzymasz- statystyki pokazują bowiem, że średnia długość stosunku (bez gry wstępnej) to 13 minut.

Seks Szczecinek zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

 

Kolejne 10 bardzo wygodnych ciekawostek o seksie

wejdź i ruchaj

2. Asfiksjofilia to fetysz polegający na odczuwaniu podniecenia podczas duszenia partnera seksualnego lub podczas bycia przez niego ukrywanym. Szacuje się, że przez takie „zabawy” na świecie umiera od 500 do 1000 osób rocznie.

3. Szacuje się, że w regionach wysoko rozwiniętych do 50% ludzi kończy na choroby układu krążenia. Badania wykazały zaś, że wystarczy uprawiać seks raz w tygodniu, by zmniejszyć ryzyko zgonu z początku chorób serca aż o 30%!

4. Zdecydowana większość osób ma całowanie szyi, delikatne klapsy, czy możne mienie jej nadgarstków (oznaka Twojej dominacji) za bardzo podniecające. Większość pań nie pamięta również nic przeciwko niegrzecznym słówkom szeptanym do ucha. Tym, co drażni osoby najbardziej, jest z zmian facet, który podczas seksu jest zupełnie lekki i nie okazuje podniecenia/ zadowolenia ani słowem, ani westchnieniami.

Seks Szczecinek zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

5. Specjaliści są zgodni co do tego, że pewne ćwiczenie mięśni Kegla poprawia jakość Twojego działania seksualnego. U osób mięśnie te mówią za zaciskanie pochwy, więc dobrze wytrenowane stanowią ją mało ciaśniejszą, co zwiększa doznania partnera, kiedy także tejże kobiety. U ludzi zaś odpadają za utrzymanie erekcji.

Seks Szczecinek zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

6. Ankiety, w jakich udział wzięło ponad 40 000 mężczyzn, wykazały, że 90% z nich traktuje kobiety, które przejmują „inicjatywę” za bardzo atrakcyjne, natomiast tym, co 70% określiło jak dużo nieatrakcyjne, jest zbyt mocny makijaż.

7. Statystyki mówią, że około 50% małżeństw przetrwa zdradę. Pomimo tego, niewierność to różny najpopularniejszy powód rozpadu kontaktów z długim stażem. Powodem nr. 1 są pieniądze. Ankiety mówią, że 82% ludzi ma zdradę za coś złego bez względu na możliwości.

Seks Szczecinek zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

8. Jedzenie ogromnych liczby mięsa, czosnku natomiast cebuli, oraz zwłaszcza- palenie papierosów- to trzy czynniki, które potrafią znacząco pogorszyć smak Twojego nasienia (jeżeli jesteś klientem) czy Twojego śluzu (w sukcesie kobiet). Jeżeli Twój przyjaciel nie lubi płacić Cię ustami, zapytaj go, czy temat nie jest oczywiście w dodatku Twoich wydzielin. Prosta zmiana diety może być pozytywna w rezultatach. Warto wspomnieć, że produkty (zwłaszcza ananas i melon) poprawiają smak płynów wykonywanych przez Twoje narządy płciowe.

Seks Szczecinek zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

9. Ginekolodzy podpowiadają, że gdyby kobieta mimo stosowania ścisłej diety dużej w warzywa i produkty (oprócz szparagów, brokuł, czy wspomnianej wcześniej cebuli i czosnku, które potrafią psuć gust i smak śluzu pochwowego) nadal boryka się z przykrym zapachem z waginy, powinna po pierwsze stosować raz czy dwa razy w tygodniu probiotyk i pić napój z żurawiny, by myśleć o własną flotę bakteryjną. Po drugie- złote będzie spanie bez bielizny, oraz w rytmie dnia- noszenie przewiewnych materiałów (dżinsy są niezalecane). Po trzecie- dobrym patentem jest podcieranie się mokrymi chusteczkami dla niemowląt po dokonaniu siku (zamiast używania papieru) i właśnie zakup żelu do higieny intymnej, który planuje prawidłowe PH dla okolic intymnych. Warto jeszcze udać się do ginekologa, by wykluczyć infekcję grzybiczą, która nie zawsze daje wyraźne objawy.

10. Badania prowadzą, że nawet 80% osób jest trudność z powodzeniem orgazmu podczas stosunku seksualnego. Trudność jest ostatnim ważniejsza, im znacznie spięta jest Twoja partnerka, to możliwości na doprowadzenie jej do szczytowania, jeśli zapoznali się godzinę temu, jesteś stosunkowo niewielkie. Jeżeli jednak wolisz je mało zwiększyć, spróbuj afrodyzjaków- polecam chili, imbir lub arbuza, bo poprawiają ukrwienie stref odpowiedzialnych za odczuwanie rozkoszy.

Seks Szczecinek zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

Zobacz także  Seks telefon

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments