plagi breslau gdzie obejrzeć

Patryk Vega Plagi Breslau Dobrzany gdzie obejrzeć?

Zachodniopomorskie

Premiera filmu zrobiła się 14 grudnia 2018 roku na budowach Showmax. Patryk Vega – sam z najbardziej wielkich polskich reżyserów, twórca takich filmy jak tani „PitBull”, „Kryminalni” czy „Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć”, tym zupełnie przedstawił coś całkowicie innego.

Patryk Vega Plagi Breslau Pełczyce gdzie obejrzeć?

 

W obsadzie produkcji znalazły się między innymi: Małgorzata Kożuchowska, Daria Widawska, Andrzej Grabowski, Katarzyna Bujakiewicz oraz Maria Dejmek.

klik i ogladaj film

Pierwszym miejscem fabuły filmu jest ostatni Wrocław. W centrum tym wchodzi do wielkich morderstw. Każdego dnia o tej tejże godzinie – 18:00 – nikomu nieznany seryjny morderca zabija w niesamowity sposób kolejną ofiarę. Kiedy się okazuje kobiety te tworzą zazwyczaj rzecz na sumieniu, a wymiar prawdy jest w sądu do niech bezsilny. Małgorzata Kożuchowska, zajmująca się w istotę Heleny Ruś, wysnuwa domysły, iż morderstwa też są dziełem samej także tejże jedynej osoby. Punktem kulminacyjnym wzbudzającym motywacje Heleny do ustalenia tożsamości seryjnego mordercy jest szkodliwe zranienie jej policyjnego partnera – Bronsona – w jakiego rolę zajmuje się Tomasz Oświeciński. Helena wraz z oddelegowaną do ostatniej potrzeby Iwoną Bogacką – graną przez Darię Widawską – prowadzą niezwykle złożone i trudne śledztwo, w jakim to rozwiązań starają się doszukać w osiemnastowiecznej historii Wrocławia (głównego miejsca wydarzeń). Tworzy się wyścig z czasem, nikt nie chce dopuścić do drugich zbrodni.

Film niestety – na terenie Polski – absolutnie nie trafił na ekrany kin. Jak wyjaśnia reżyser – Patryk Wega – nie może do ostatniego osiągnąć gdyż kina nie są w okresie pogodzić się na jakość gdzie ten jedyny film jest przekazywany także gdziekolwiek indziej poza salami kinowymi, potrzebują one wyłączności na założenie do malowania produkcji w sezonie czterech miesięcy od pierwszej premiery filmowej. Aby film mógł stanowić wyświetlany w kinach warunek ten wymaga być wykonany. W niniejszym aspekcie nie ma żadnych negocjacji. Film wymaga istnieć określony dla nich na wyłączność przez pewny czas.

Decyzja o wyświetlaniu filmu tylko na podstawach internetowych została podjęta świadomie dlatego też rezygnacja z oferty odtwarzania produkcji na salach kinowych i byłą świadomą decyzją. Jak zapewnia sam Patryk Vega – dostrzegli oni aktualne styl – wyświetlanie filmów na podstawach internetowych staje się coraz bardziej łatwe. Patrzą w współczesnym znakomity potencjał. Patryk Vega uważa także, iż istnieje ostatnie jechanie z duchem czasu.

Patryk Vega Plagi Breslau Pełczyce gdzie obejrzeć?

Jak prowadzi Małgorzata Kożuchowska – grająca rolę Heleny Ruś – w wywiadzie dla Telemagazynu – „Najbardziej chciałoby mi na ostatnim, żebym ja uwierzyła w bohaterkę, którą zagrałam, a jaka stanowi zgoła inna niż ja i toż wszystko co powodowała do ostatniej chwile […] Jestem tylko nadzieję, że widzowie uwierzą w obecną sprawę dodatkowo w obecną bohaterkę, tak również wynoszę szansę, iż to te będzie dla mnie jakiś przyczynek do drugich ciekawych ról, które są inne niż te, z których jestem atrakcyjna do ostatniej chwili.”.

Patryk Vega Plagi Breslau Pełczyce gdzie obejrzeć?

Pomimo faktu, że film „Plagi Breslau” nie jest realny do zobaczenia w naszych własnych kinach, praca ta pokazywana istnieje na salach kinowych na placu między innymi Austrii, Belgii, Danii, Holandii, Irlandii, Islandii, Kanadzie, Luksemburgu, Niemczech, Norwegii, Szwecji, Wielkiej Brytanii a też na obszarze Stanów Zjednoczonych.

Przez wielu widzów film ten postrzegany jest jak dobrze wykonany – część spośród widzów uważa go zbyt spektakl trzymający w napięciu do indywidualnego końca. Mówią, iż jest w nim niezwykle dynamiczna historia i dobra fabuła. Z nowej strony znajdziemy także grupę osób zajmującą uwagę na słabszy montaż czy i gorszą jakość, niż w starych produkcjach Patryka Wegi.

Patryk Vega Plagi Breslau Pełczyce gdzie obejrzeć?

Jak wspomina sam Patryk Vega w wywiadzie udzielonym dla Telemagazynu – „Plagi Breslau to doskonale inny Vega. W współczesnym obrazie nie ma wielowątkowości kluczowej dla moich ostatnich filmów. Nie korzysta więcej mieszania gatunków. To jest zawsze dobry thriller, w których co chwila następuje… aż tu nagle. Tych twistów w ruchu filmu jest kilkadziesiąt więc widzowie do poprzedniego momentu nie są w okresie wykombinować jak taż historia się skończy. Istnieje więc całkowicie dobry dreszczowiec.”.

Patryk Vega Plagi Breslau Pełczyce gdzie obejrzeć?

Źródło artykułu Plagi Breslau

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments