opony używane

Opony używane Golczewo

Zachodniopomorskie

Opony Michelin uważane są za jakieś z najczystszych na świecie. Francuski wytwórca ogumienia produkuje również opony letnie, których można stosować zimą.

Opony używane Dobra

Opinie o oponach Michelin Crossclimate+ wskazują, że znalazły one pozwolenie specjalistów i mężczyzn.

WEJDŻ KUP TERAZ
WEJDŻ KUP TERAZ

Uzyskały również uznanie tych uwadze w rezultatu wielu testów i wartości. Do najszerszych korzyści opon Michelin Crossclimate+ zaliczyć można:

– wygodę użytkowania opon całorocznych,
– dużo przyjazne parametry niezależnie od godziny roku,
– wysoką siłę na zużycie co jest ważnym mankamentem większości opon wielosezonowych.

Opony używane Dobra

Opony Michelin Crossclimate+

Wysoce wymienione opony Michelin są oponami letnimi, na których można prowadzić dodatkowo w zimie. Nie należy ich mieszać z oponami całorocznymi, ponieważ zdecydowanie dzielą się z nich parametrami. Idealnie dodają się dla samochodów w jakości małych aut miejskich, kompaktów, kombi, sedanów oraz małych aut dostawczych. Ogumienie to znaczy się dużo korzystnymi właściwościami jezdnymi, niską emisją hałasu poniżej 70 dB. oraz małym zużyciem.

Opony używane Dobra

Crossclimate+ zostały poddane wielu testom porównawczym z ogumieniem sezonowym innych producentów. Niezależne testy przeprowadzone między innymi przez TUV SUD Product Service oraz DEKRA wykazały, że opona francuskiego producenta ma porównywalną drogę hamowania na starej nawierzchni jak referencyjna opona letnia.

Opony używane Dobra

Na mokrej nawierzchni, która już dominuje zimą, jesienią oraz wiosną opona uzyskała dużo efektywną klasę hamowania B. To, co daje model Crossclimate+ to fakt, że jest oponą stricte letnią, a ważna z powodzeniem korzystać spośród niej coraz rzadziej mroźną i śnieżną, ale jednak zaczynającą z czasu do czasu zimą. Michelin posiada oznaczenie „trzech szczytów i śnieżynki”, co informuje o uzyskaniu certyfikatu zimowego 3PMSF.

Opinie o Michelin Crossclimate+ są szczególnie dla nich dobre, co świadczy tylko tezę, że warto zainwestować w opony premium, szczególnie jeżeli planujemy mieć z opon cały rok, bez potrzeby zmiany opon letnich na zimowe. Model Crossclimate+ pozostaniemy w wymiarze od 15 do 19 cali.

Opony używane Dobra

Bieżnik Michelin Crossclimate+

Francuska opona Crossclimate+ może pochwalić się pozytywnymi opiniami oraz dużo wydajnymi parametrami, dzięki dwóm czynnikom. Kluczowym jest użycie do jej konstrukcji nowej mieszanki gumowej, zapewniającej dobrą przyczepność do nawierzchni niezależnie od temperatury. Drugim ważnym składnikiem jest bieżnik, będącym wynikiem doświadczenia oraz zaawansowanej techniki, zastosowanej do jego zaprojektowania.

Bieżnik, który stał opracowany dla tej opony, jest połączeniem sztywnych klocków z fazowanymi krawędziami, które umożliwiają dobrą przyczepność na starej nawierzchni. Bieżnik z zewnątrz ułożony jest równolegle, ale wraz ze mijaniem się do środka opony przybiera kształt litery „V”. Wspomniany kształt wzmacnia efekt zazębiania, co przychodzi na właściwe właściwości jezdne na śniegu. Najistotniejszym punktem bieżnika opony Michelin Crossclimate+ są jednak samoblokujące się lamele 3D, które na wszystkiej wysokości bieżnika zapewniają doskonałe jakości jezdne. Podczas wydawania się opony w jej bieżniku pojawiają się kanaliki, zapewniające doskonała przyczepność na śniegu.

Opony używane Dobra

Zobacz również Tanie opony

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments