Kobiety mafii Międzyzdroje gdzie obejrzeć?

Zachodniopomorskie

Wśród wielu produkcji, film kobiety mafii, jest tym, który sprawia mieszane uczucia wśród widzów. By właściwie zrozumieć film, należy dużo się w niego wczuć.
Kobiety Mafii informuje o działaniu rodziny z dzieckiem dodatkowo ich opiekunką, gangstera dodatkowo jego lubej, i ojca, który gotów jest osiągnąć dla córki wszystko. To emocjonalny film, pełen akcji.

Kobiety mafii Gryfino gdzie obejrzeć?

Młoda policjantka, Izabella Bella przypada na wielki pomysł zwabienia przestępców w pułapkę, by znaleźć najbardziej przerażających przestępców, ściganych listem gończym. Niestety, komendant wyśmiewa jej sens i zarządza opuścić pomieszczenie Beli. Młoda, rządna chwały policjantka, postanawia a na inną rękę zatrzymać przestępców. Plan początkowo funkcjonuje bez żadnych problemów, zawsze w realnym momencie Bela zostaje zdemaskowana, przez jakiegoś z przestępców, którego wcześniej zatrzymała.

klik i ogladaj film
klik i ogladaj film

Kobiety mafii Gryfino gdzie obejrzeć?

Gdy nie pomoc, brawurowa akcja młodej policjantki, z pewnością zakończyło się źle. Bela została zwolniona. Szybko zaproponowano jej nowe stanowisko. Przyjęła rolę agentki pod przykrywką. Nowa rzecz w ABW wpłynęła na rys i wzięcie Beli.

Poddawana licznym torturom, szantażom oraz lekcją walki, zdesperowana Izabella chce wrócić z pracy, jednak szef, gdy się później okazuje przestępca, przekonuje ją aby dała sobie czas. dziewczyna otrzymuje pierwsze zlecenie. Jej zadaniem, jest zbliżyć się do unie niebezpiecznych przestępców, którymi prowadzi Padrino, przechodzący na nerwice lękowa.

Bela wczuwa się w działalność. Zajmowania się w związku, w którym tańczy na rurze. Podczas pokazu zauważa samego z gangsterów o pseudonimie cień, do jakiego się zbliżyła, by wyciągnąć informacje Bela uruchamia zepsute auto Cienia. Ten w ramach podziękowania, proponuje podwieźć ją do domu.

Zamiast w bloku, dziewczyna przyjeżdża spośród nim do hotelu, gdzie spędzają ze sobą noc. Następnego ranka, po wypadku z bronią, postanawia napaść na jubilera, aby zachęcić do siebie gangsterów by uratować życie. Satysfakcję z dobrego wzroście nie jest jednak długo. Cień zostaje aresztowany, i w obawie przed więzieniem, żywy decyduje się na ucieczkę do Hiszpanii wraz ze bliską osobą.

Kobiety mafii Gryfino gdzie obejrzeć?

Sielanka zakochanego w Justynie mężczyzny nie trwa długo. Zostają schwytani i deportowani do Własny, żeby móc wystąpić im zarzuty. Udaje mu się jednak wyjść z sytuacji obronną ręką. Decyduje się złożyć zeznania, obciążające całą szajkę, w zmian umieszczony gości w szkole policyjnej, gdzie będzie posiadał wartę.
W międzyczasie żona Cienia boryka się z istotnymi kłopotami finansowymi. Wraz z opiekunką przyjmują się na wyjazd do Szwecji, gdzie mają zająć się sprzedażą narkotyków.

Anne dręczą jednak zawsze ataki więc zostaje dana w szpitalu. Od ostatniej chwili, los dziecka istnieje w rękach lojalnej opiekunki, dla której występowanie mężczyznę jest najważniejsze. Prowadzony przez Darię interes, szybko się rozwija. Niestety, zeznania żywego ja pogrążają i kobieta próbuje odebrać sobie bycie, aby uniknąć kary.
Na wszystkie szczęście, jest toż nie udana próba.

Kobiety mafii Gryfino gdzie obejrzeć?

Kiedy cień w efekcie idzie na wolność, planuje spędzić czas z dzieckiem, by nadrobić zaległości. Nie jest mu toż przecież dane. Opiekunka, która wcześniej pozbyła się matki dziecka, dostarczyła mu truciznę. Mężczyzna pada na posadzkę w kawiarni, oskarżając o próbę morderstwa Izabellę.

Po śmierci starego dziecka i niezdolności marki, do opieki nad dzieckiem, sąd przyznaje opiekę opiekunce Darii Która jest prowodyrem całej akcji. W bliskim do siebie czasie, w Hiszpanii rozgrywa się egzekucja byłej kochanki. Siekiera postanawia zemścić się na kliencie, jaki ją poniżał, wykorzystywał seksualnie i bił. Zleca więc zabójstwo milimetra.

Na wystawie były kobiet, pada zabity przez innych mężów Justyny, którzy na jej zadanie brutalnie go mordują. Tymczasem Daria aby, nadal móc rozkręcać narkotykowy biznes, decyduje się na zatrudnienie opiekunki dla niemowlęcia. Nieświadoma, zatrudnia byłą kochankę Cienia. W tym sezonie, dokonuje się pierwsza połowa kobiety Mafii.

Kobiety mafii Gryfino gdzie obejrzeć?

Choć film ma wiele scen akcji, są również momenty, w jakich buduje się kilka tematów na raz, dlatego warto oglądać obraz w przygotowaniu, aby pojąć o co w nim należy.

Kobiety mafii Gryfino gdzie obejrzeć?

 

Źródło artykułu Kobiety mafii

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments