Zamówienie tymczasowej podróży do Niemiec pracownika polskiej firmy na podstawie VAN DER ELST VIZA

Działalność w Niemczech dla człowieka z Ukrainy z lokalnej marki na bazie VAN DER ELST VIZA

Praca

Czy pracownicy ukraińscy z Własny mają możliwość legalnej praktyce w terenach Unii Europejskiej przez Polskę? Dużo pań ma takie pytanie, że szybko jest ubiegać się o polską wizę niż o wizę innego świecie z Grup Europejskiej.

Pozycja w Niemczech dla człowieka z Ukrainy z lokalnej marki na podstawie VAN DER ELST VIZA

 

Zamówienie tymczasowej wyprawy do Niemiec pracownika naszej marki na podstawie VAN DER ELST VIZA

Zgodnie z pełną zasadą wiza do służbie w jakimś kraju UE nie daje oferty praktyce w żadnej spośród nich. Świadczy to, że gdyby otrzymasz polską wizę do pracy i nie będziesz podejmował w Polsce, będzie wówczas naruszeniem prawa. Tak to, razem z polską wizą roboczą, można odwiedzić inne kraje UE, przecież taka wiza nie daje prawa do oficjalnego zaangażowania w własnych krajach UE. Tak więc polskie ustawodawstwo nie pozwala na stanowisko w Niemczech w planie osiągnięcia wizy roboczej do Własny. To znaczy, po otwarciu własnej wizy roboczej, powinieneś postępować w Polsce.

Van der Elst Viza sięga 1994 roku. Zatem przedsiębiorstwa z pewnego państwa UE mają moc kierować swoich ludzi do indywidualnych krajów w kontakcie z koniecznością produkcji. Należy mieć, że nie całe kraje UE używają tę decyzję. Na przykład Niemcy, Austria, Francja, Belgia i Holandia zgodziły się z ułomnością i dały takie wizy, a Włochy, Grecja, Luksemburg – nie.

Zamówienie tymczasowej wyprawy do Niemiec pracownika naszej marki na podstawie VAN DER ELST VIZA
Zamówienie tymczasowej wyprawy do Niemiec pracownika naszej marki na podstawie VAN DER ELST VIZA

Własna firma, w jakiej odbywa obywatel Ukrainy, zatrudnia gościa na drogę służbową (do produkcji / oferowania usług). Należy zauważyć, że proste delegowanie pracownika przez naszą spółkę do Niemiec nie podlega procedurze Van der Elst. Pracownik jest sprowadzany do działania określonej czynności w Niemczech (konieczność produkcji). Termin, na który że stać oddelegowany, nie może występować 3 miesięcy.

Ponieważ polska wiza pewno żyć naturalna: – przez 180 dni (na podstawie rejestracji przez pracodawcę wniosku o zatrudnienie osoby); – od 1 roku do 3 lat (danie na rzecz wydane przez Terytorium Województwa), widać, że po otrzymaniu sześciomiesięcznej polskiej wizy służbowej (wydawanej raz w roku) w sensie odbycia podróży służbowej do Niemiec w czasie roku, będzie można tylko 3 miesiące.

Głównym warunkiem takiej wyprawy jest porozumienie między polską spółką a jednostką w Niemczech. Aby dokonać taką podróż służbową, człowiek musi wziąć dodatkową wizę – „Van der Elst Visa”.

Po otrzymaniu wizy Van der Elst, musisz złożyć wniosek do biura wizowego Ambasady Niemiec w Warszawie, które stanowi Departamentem przyjmującym wnioski o wizę z całej Polski.

Aby zarobić dodatkową wizę, „Van der Elst Visa” jest zobowiązana do zapoznania dokumentów, wśród których istotne są: zezwolenie na akcję w Polsce, umowa ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków medycznych, umowa między firmami polskimi i niemieckimi, pisemne potwierdzenie harmonizacji warunków pracy między niemiecką firmą oraz delegowany człowiek także inni.

Należy też zauważyć, że ambasada zastrzega sobie należeć do żądania dodatkowych dokumentów.

źródło artykułu: Praca w Niemczech dla pracownika z Ukrainy VAN DER ELST VIZA

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments