Do ślubu własnym samochodem

Do ślubu własnym samochodem

Motoryzacja

Wiele par młodych rozważa wynajęcie samochodu ślubnego. Nie jest to mały wydatek, dlatego warto rozważyć opcję podróży do kościoła, urzędu lub sali weselnej własnym środkiem transportu.

Do ślubu własnym samochodem

Własny samochód w roli samochodu ślubnego może znakomicie się sprawdzić. Niekoniecznie musi to być pojazd należący do państwa młodych, może teść, wujek lub kuzyn posiadają ciekawy pojazd, którym mogliby zawieść młodą parę do ślubu. W ten sposób można zaoszczędzić przynajmniej kilkaset złotych.

Samochód członka rodziny powinien zostać odpowiednio przygotowany, oczyszczony oraz udekorowany. Warto zwrócić uwagę na utrzymanie wnętrza w czystości, by stroje młodej pary nie uległy zabrudzeniu. Efektowne dekoracje przemienią zwyczajny samochód w odświętny środek transportu. Warto dobrać je do pozostałych elementów uroczystości, by tworzyły spójną całość.

Jeśli zdecydujecie się na zastosowanie własnego samochodu w dniu ślubu, nie zapomnijcie o tym, że przydałby się również kierowca. O ile w małym kabriolecie za kierownicą może usiąść któryś z państwa młodych, o tyle w standardowym samochodzie o wiele wygodniej i lepiej będzie Wam na tylnym siedzeniu, gdzie będziecie mogli odpocząć, przygładzić włosy i zrelaksować się przed dalszym ciągiem weselnych atrakcji. Kierowcą nie musi być oczywiście żaden profesjonalista, wystarczy poprosić kogoś z rodziny, kto dobrze prowadzi i miałby ochotę pełnić tę zaszczytną funkcję.

Własny samochód w roli ślubnego pojazdu to sposób na oszczędność i wygodę. Zaoszczędzone środki można będzie przeznaczyć na inne atrakcje weselne lub wymarzoną podróż poślubną.

Artykuł powstał dzięki portalowi Wiadomości Świdnik

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments